Совет по шестому школьному дню

Дата: 14 июня 2016 в 11:21, Обновлено 21 сентября 2018 в 07:19

Совет по шестому школьному дню

З  мэтай  павышэння  эфектыўнасці выхаваўчай  работы ў шосты  школьны дзень, умацавання фізічнага і маральнага здароўя, інтэлектуальнага развіцця і асобаснага станаўлення вучняў

ЗАГАДВАЮ:

1. Стварыць Савет па шостаму школьнаму дню ў наступным складзе:

Ненартовіч С.В.,намеснік дырэктара па выхававўчай рабоце;

Шчыгло Г.А.,КарповічМ.Ф.,настаўнікі-прадметнікі

Салмановіч Л.Г.,педагог сацыяльны

Эйсмунт Г.В.,педагог-арганізатар

Бедугніс А.У.,Іванч І.І., прадстаўнікі бацькоўскай грамадскасці

2. Савету па шостаму школьнаму дню асаблівую ўвагу ўдзяляць розным аспектам грамадзянска-патрыятычнага, маральна-этычнага, працоўнага, экалагічнага і эстэтычнага выхавання, фарміраванню здаровага ладу жыцця праз інфармацыйна–асветніцкую, калектыўна-творчую і сацыяльна карысную, спартыўна-масавую і фізкультурна-аздараўленчую дзейнасць.

3. Савету  па  шостаму  школьнаму  дню  скласці  план  работы  на  шосты  школьны  дзень  згодна  гадавога  плана  работы  школы  на  2018/2019  навучальны  год  да 03.09.2018 года.

4. Праводзіць мерапрыемсты ў шосты школьны дзень згодна зацверджанаму плану работы (з 9.00 да 13.00)

5. Кантроль  за  выкананнем  загада  ўскласці  на  намесніка  дырэктара  па выхаваўчай рабоце Ненартовіч С.В.