Новости проекта
Перенос и удаление уроков
Внесение изменений в личные данные

Расписание факультативных занятий

Дата: 14 октября 2016 в 20:27, Обновлено 13 января в 14:28

Графік работы факультатыўных заняткаў

II паўгоддзе 2018/2019 навучальны год

Дзень

правядзення

Назва факультатыўнага занятку

Вучэбны прадмет

Час

правядзення

Клас

Прозвішча, імя, імя па бацьку

настаўніка

ПАНЯДЗЕЛАК

Матэматычная вясёлка

Матэматыка

11.50

1

Дода Т.Ф.

Інфармацыйная гадзіна

12.35

1

Дода Т.Ф.

Інфармацыйная гадзіна

13.00

2

Ластоўская А.С.

Інфармацыйная гадзіна

14.00

3

Будрэвіч В.С.

Матэматычная вясёлка

Матэматыка

13.55

4

Кахоцкая І.Л.

Інфармацыйная гадзіна

13.00

4

Кахоцкая І.Л.

Класная гадзіна

8.00

5

Юшко Г.У.

Падарожжа з матэматыкай

Матэматыка

14.55

6

Ненартовіч І.У.

Сакрэты словазмянення і формаўтварэння

Беларуская мова

14.55

6

Шчыгло Г.А.

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

14.55

9

Талайкоўская Г.А.

Класная гадзіна

14.55

11

Эйсмунт Г.В.

АЎТОРАК

Класная гадзіна

14.00

2

Ластоўская А.С.

Культура речевого общения и поведения

Русский язык

14.00

4

Кахоцкая І.Л.

Інфармацыйная гадзіна

8.00

6

Сокава М.В.

Інфармацыйная гадзіна

8.00

7

Шчыгло Г.А.

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

14.55

8

Талайкоўская Г.А.

Класная гадзіна

14.55

9

Гень В.В.

Інфармацыйная гадзіна

8.00

10

Казлоўская Г.Т.

Інфармацыйная гадзіна

8.00

11

Эйсмунт Г.В.

Лексіка-граматычны практыкум

Англійская мова

14.55

11

Эйсмунт Г.В.

СЕРАДА

У свеце цудоўнага

Выяўленчае мастацтва

12.50

1

Дода Т.Ф.

Рытміка і танец

13.00

2

Касперовіч М.І.

Тайны звуков и букв

Русский язык

13.55

2

Ластоўская А.С.

Класная гадзіна

13.00

3

Будрэвіч В.С.

Матэматычная  вясёлка

Матэматыка

13.55

3

Будрэвіч В.С.

Сям’я ў свеце эканомікі

14.00

5

Юшко Г.У.

Погружаемся в интересный мир образования и правописания слов

Русский язык

14.55

6

Сокава М.В.

Інфармацыйная гадзіна

8.00

8

Касперовіч М.І.

Камунікатыўная граматыка

Англійская мова

14.55

9

Пяцюль В.С.

ЧАЦВЕР

Класная гадзіна

12.50

1

Дода Т.Ф.

Матэматычная вясёлка

Матэматыка

13.00

2

Ластоўская А.С.

Класная гадзіна

14.00

4

Кахоцкая І.Л.

Сцежкамі матэматыкі

Матэматыка

14.00

5

Ненартовіч І.У.

Класная гадзіна

14.55

7

Шчыгло Г.А.

Класная гадзіна

14.55

8

Касперовіч М.І.

Інфармацыйная гадзіна

8.00

9

Гень В.В.

Паўтараем матэматыку

Матэматыка

14.55

9

Бянько Т.Ч.

Класная гадзіна

8.00

10

Казлоўская Г.Т.

Гісторыя Беларусі ў імёнах і падзеях

Гісторыя Беларусі

14.55

11

Юшко Г.У.

ПЯТНІЦА

Рытміка і танец

12.50

1

Касперовіч М.І.

В мире слов

Русский язык

14.00

3

Будрэвіч В.С.

Інфармацыйная гадзіна

8.00

5

Юшко Г.У.

Класная гадзіна

14.55

6

Сокава М.В.

Маё прафесійнае будучае

14.55

9

Захарава Р.А.

                              СУБОТА

    

Складаны сказ без складанасці

Беларуская

мова

9.00

9

Гень В.В.

Секреты синтаксиса и пунктуации

Русский язык

10.00

9

Сокава М.В.

Асновы фінансавай граматнасці

10.55

9

Салмановіч Л.Г.

Паўтараем матэматыку

Матэматыка

9.00

10

Бянько Т.Ч.

Практыкум па пунктуацыі

Беларуская мова

9.00

11

Шчыгло Г.А.

Асновы прадпрымальніцтва

10.00

11

Салмановіч Л.Г.

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.