Новости проекта
Перенос и удаление уроков
Внесение изменений в личные данные

ПЛАН ВЫХАВАЎЧАЙ РАБОТЫ НА СУБОТНІ ДЗЕНЬ

Дата: 21 сентября 2018 в 07:21, Обновлено 13 января в 23:18

ПЛАН ВЫХАВАЎЧАЙ РАБОТЫ НА СУБОТНІ ДЗЕНЬ
на ІІ паўгоддзе 2018/ 2019  навучальнага года 

Дата

Мерапрыемствы

Удзельнікі

Адказныя

12 студзеня

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

  • Экскурсія ў музей ДУА “НПК Забалацкія я/с –сярэдняя школа”
  • Акцыя “Дапаможам зімуючым птушкам”
  • Гадзіна зносін па навучанні фінансавай грамаце «Плануй сваю будучыню»
  • Паседжанне клуба “Ідэі без межаў”

2 -  9 класы

5, 6 класы

1 клас

9-11 клас

10 клас

Кіраўнікі аб’яднанняў

Юшко Г.У.

Дода Т.Ф.

Салмановіч Л.Г.

Дода Т.Ф.

19 студзеня

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Дзень здароўя

  • Гутарка «Бясшкоднага тытуню не бывае»
  • Фізкультурнае свята “Здравствуй  зимушка,  зима»
  • Лыжныя спаборніцтвы

  • Гульні на катку

2 -  9 класы

6 - 8 класы

1 - 4 класы

9 - 11 класы

5, 6 класы

Кіраўнікі аб’яднанняў

Салмановіч Л.Г.

Казлоўская Г.Т., класныя кіраўнікі

Івашкевіч А.В., класныя кіраўнікі

Івашкевіч А.В.,

класныя кіраўнікі

26 студзеня

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

  • Па старонках дзіцячага прававога сайта – віртуальная экскурсія
  • Экскурсія ў школьны музей “Гісторыя подзвіга дзяўчат-сувязістак 10 АБПНАС”. Практычны занятак “Франтавое пісьмо”
  • Піянерскі збор”Вынікі работы за 1 паўгоддзе”
  • Лыжныя спаборніцтвы

2 -  9 класы

1-4 класы

1-4 класы             

5- 8 класы

9-11 клас

Кіраўнікі аб’яднанняў

Салмановіч Л.Г.

Юшко Г.У., класныя кіраўнікі

Эйсмунт Г.В.

Казлоўская Г.Т.

2 лютага

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

  • КТС “Рыхтуемся да сустрэчы выпускнікоў школы”
  • Зімовыя забавы на свежым паветры на лыжні і катку
  •  Вечар сустрэчы з выпускнікамі “Сустрэча школьных сяброў”
  • Наведванне басейна ў г.Ліда

2 -  9 класы

5- 11 класы

1 - 6 класы

11 клас

5- 8 класы

Кіраўнікі аб’яднанняў

Класныя кіраўнікі

Івашкевіч А.В., класныя кіраўнікі

Эйсмунт Г.В.,  Касперовіч М.І.

Івашкевіч А.В.

9 лютага

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Дзень здароўя. Дзень сілача

  • Гульня «Хто каго, або мы ў свеце шкодных звычак»
  • Фізкультурнае свята “Тата, мама, я – здаровая сям’я”»
  • Зімовыя забавы на свежым паветры на лыжні і катку
  • Прагляд відэафільма з абмеркаваннем “Юныя героі –антыфашысты”

2 -  9 класы

5- 6 класы

4- 7 класы

8-11 класы

1, 2 клас

Кіраўнікі аб’яднанняў

Салмановіч Л.Г.

Казлоўская Г.Т.,

Класныя кіраўнікі

Івашкевіч А.В.

Эйсмунт Г.В.

  1. лютага

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

  • Арганізацыя экскурсій для вучняў  на прадпрыемствы  і іншыя аб’екты аг. Пагародна з мэтай прафарыентацыі.
  • Экскурсія ў каталіцкія храмы Воранаўскага раёна (в. Тракелі)
  • Паседжанне клуба “Ідэі без межаў”
  • Піянерскі збор дружыны “Я – піянер сваёй краіны”

2 -  9 класы

7, 8 класы

2, 3, 4 класы

10 клас

5-8 класы

Кіраўнікі аб’яднанняў

Класныя кіраўнікі

Кахоцкая І.Л.

Будрэвіч В.С.

Дода Т.Ф.

Эйсмунт Г.В.

23 лютага

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

  • Да Дня Абаронца Айчыны “Ёсць такая прафесія – Радзіму абараняць!” (экскурсія  на пагранічны пост Драбішуны)
  • Тэматычная дыскатэка “Красив в строю-силён в бою»

2 -  9 класы

4 – 8 класы

8 – 11 класы

Кіраўнікі аб’яднанняў

Карповіч М.Ф.

Эйсмунт Г.В.

Гень В.В.,  9 клас

2 сакавіка

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

  • Сустрэча з медыцынскім работнікам па тэме “Тытунекурэнне: нават не спрабуй!”
  • Наведванне басейна ў г.п. Воранава
  • Тэматычная дыскатэка “Вясна прыйшла”

2 -  9 класы

4-8 класы

1-3 клас

 8 – 11 класы

Кіраўнікі аб’яднанняў

Салмановіч Л.Г.

Казлоўская Г.Т.

Касперовіч М.І., 8 клас

9 сакавіка

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Дзень здароўя.

  • Спаборніцтвы “Залатая скакалка”

  • Спаборніцтвы па валейболу

  • Конкурсная праграма «Для девчонок озорных, милых, добрых, дорогих!»

2 -  9 класы

1-4 класы

9, 10, 11 класы

5- 8 класы

Кіраўнікі аб’яднанняў

Казлоўская Г.Т.,

 класныя кіраўнікі

Івашкевіч А.В.

Сокава М.В., Шчыгло Г.А.

16 сакавіка

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

  • Піянерскі збор “Салют, акцябраты!”

(да Дня Канстытуцыі)

  • Экскурсія па месцам захавання ахвяраў ВАВ і воінскіх захаванняў Воранаўскага раёна (в. Дубінцы, г.п. Радунь)
  • Дыскатэка - флэш-моб «Я люблю Беларусь!»

2 -  9 класы

1 -4 класы

5-8 класы

8 – 11 класы

Кіраўнікі аб’яднанняў

Эйсмунт Г.В., Дода Т.Ф.

Юшко Г.У.

Касперовіч М.І.

Казлоўская Г.Т., 10 клас

23 сакавіка

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

  • Сустрэча з урачом. Час зносін «Папярэджаны – значыць узброены» (прафілактыка туберкулёзу)
  • Экалагічная гульня “Дзень вады”(да сусветнага Дня водных рэсурсаў)
  • Паседжанне клуба “Ідэі без межаў”
  • Наведванне басейна ў г.Ліда

2 -  9 класы

5-8 класы

1 - 4 класы

10 клас

9-11 класы

Кіраўнікі аб’яднанняў

Салмановіч Л.Г.

Ластоўская А.С.

Дода Т.Ф.

Казлоўская Г.Т.,

Івашкевіч А.В.

30 сакавіка

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

  • Спартландыя “Сильные, смелые, ловкие, умелые”
  • Інтэрактыўная гульня «Алфавит  или 33 вопроса о здоровье»
  • Ітэлектуальна-танцавальны марафон «Поколение NEXT»
  1. -  9 класы

5- 8 класы

1-4 класы

8 – 11 класы

Кіраўнікі аб’яднанняў

Казлоўская Г.Т.,

Івашкевіч А.В., кл. кіраўнікі

Кахоцкая І.Л.

Эйсмунт Г.В., 11 клас

6 красавіка

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

  • Працоўны дэсант па добраўпарадкаванні прышкольнай тэрыторыі
  • Акцыя “Пасадзі дрэва”, “Чысты парк”

  • Наведванне басейна ў г.п. Воранава

2 -  9 класы

5- 8 класы

9 - 11 класы

1 - 4 класы

Кіраўнікі аб’яднанняў

Класныя кіраўнікі

Эйсмунт Г.В., класныя кіраўнікі

Казлоўская Г.Т.,

Івашкевіч А.В.

13 красавіка

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Дзень здароўя

  • Фізкультурнае свята “Гуляй і перамагай”
  • Спаборніцтвы па тэнісу
  • Спаборніцтвы па валейболу
  • Тэматычная дыскатэка “О здоровье знаю всё”

2 -  9 класы

1-4 класы

5-8 класы

9, 11 клас

8-11 класы

Кіраўнікі аб’яднанняў

Казлоўская Г.Т., класныя кіраўнікі

Івашкевіч А.В.

Казлоўская Г.Т.

Гень В.В., 9 клас

20 красавіка

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

  • Гадзіна самапазнання "Пазнай сябе, і ты спазнаеш свет"
  • Прэзентацыя работы клуба шостага школьнага дня “Ідэі без межаў”
  • Піянерскі збор дружыны” Вынікі і перспектывы”

2 -  9 класы

7,8 клас

8-11 класы

4-7 класы

Кіраўнікі аб’яднанняў

Салмановіч Л.Г.

Дода Т.Ф.

Эйсмунт Г.В., класныя кіраўнікі

27 красавіка

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

  • Круглы стол «Чарнобыль: міфы і рэальнасць»
  • Наведванне басейна ў г.Ліда

  • Інтэрактыўная гульня “Красная тетрадь местной флоры и фауны”

2 -  9 класы

5-8 класы

9 – 11 класы

1-4 класы

Кіраўнікі аб’яднанняў

 Юшко Г.У.

Казлоўская Г.Т.,

Івашкевіч А.В.

Будрэвіч В.С.

4 мая

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

  • Дзелавая гульня “Школа юных экоменов»
  • Дабрачынная акцыя «Ветэран жыве побач»
  • Экскурсія ў Лідскі гісторыка-краязнаўчы музей

2 -  9 класы

5 - 7 класы

8 – 11 класы

1-4 класы

Кіраўнікі аб’яднанняў

Шчыгло Г.А.

Эйсмунт Г.В., класныя кіраўнікі

Дода Т.Ф.

Ластоўская А.С.

11 мая

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

  • Фестываль сямейных традыцый “Сям’я ў 21 стагоддзі”
  • Тэматычная дыскатэка да Дня сям’і

2 -  9 класы

1-8 класы

9 -11 клас

Кіраўнікі аб’яднанняў

Сокава М.В.

Касперовіч М.І.

Казлоўская Г.Т., 10 клас

18 мая

Работа аб’яднанняў па інтарэсах

Дзень здароўя

  • Спартыўнае свята, прысвечанае заканчэнню навучальнага года
  • Спартыўная гульня “Зарніца”

2 -  9 класы

1-4 класы

5 – 11 класы

Кіраўнікі аб’яднанняў

Казлоўская Г.Т., класныя кіраўнікі

Івашкевіч А.В..,

класныя кіраўнікі

25 мая

Справаздача аб’яднанняў па інтарэсах

  • Акцыя па добраўпарадкаванню класных памяшканняў перад канікуламі “Утульнасць”
  • Дабрачынная акцыя “Дом без адзіноты”

2 -  9 класы

1- 11 класы

8 - 11 класы

Кіраўнікі аб’яднанняў

Класныя кіраўнікі

Эйсмунт Г.В., класныя кіраўнікі

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.