Новости проекта
Перенос и удаление уроков
Внесение изменений в личные данные

План работы ДУА “Пагародзенская сярэдняя школа” на зімніх канікулах

Дата: 23 октября 2018 в 21:16, Обновлено 19 декабря 2018 в 08:26

                                                                                                                                                  

План работы ДУА “Пагародзенская сярэдняя школа”

на зімнія канікулы

(з 26.12.2018 года па 05.01.2019 года)

Дата

Час правядзення

Мерапрыемства

Клас

Адказны

Месца

правядзення

26 снежня

9.00-9.45

Платныя заняткі па гісторыі

11

Юшко А.В.

Кабінет №25

10.00 – 10.45

Платныя заняткі па рускай мове

7

Сокава М.В.

Кабінет №26

11.00 -12.00

Заняткі алімпіяднай групы па рускай мове

5, 6

Сокава М.В.

Кабінет №26

9.00 – 10.00

Заняткі алімпіяднай групы

2

Ластоўская А.С.

Кабінет №28

10.00 – 12.00

Платныя заняткі па беларускай мове

11

Шчыгло Г.А.

Кабінет №25

11.00 – 12.00

Платныя заняткі па матэматыцы

7

Ненартовіч І.У.

Кабінет №19

12.00 – 13.00

Платныя заняткі па матэматыцы

6

Ненартовіч І.У.

Кабінет №26

9.15 -10.30

Заняткі алімпіяднай групы па рускай мове

7

Гурская В.С.

Кабінет №10

10.00-11.00

Платныя заняткі па англійскай мове

5

Эйсмунт Г.В.

Кабінет №30

11.00-12.00

Платныя заняткі па англійскай мове

6

Эйсмунт Г.В.

Кабінет №30

11.00-13.00

Раённае свята “Ёлка-фэст”

11

Ластоўская А.С.

Г.п. Воранава

10.00 – 11.00

Рэпетыцыя да Навагоднега ранішніка

5

Юшко Г.У.

Кабінет №18

10.00 – 10.45

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Юны мастак”

2

Ластоўская А.С.

Кабінет №28

10.00 – 11.00

Праца з школьным бізнес-форумам “Выгадная справа”

11

Салмановіч Л.Г.

Кабінет №24

12.00 – 12.45

Падрыхтоўка да Навагоднега бала. Рэпетыцыя выступлення вучняў.

6

Сокава М.В.

Кабінет №26

27снежня

11.00 – 11.45

Заняткі алімпіяднай групы па матэматыцы

9

Бенько Т.Ч.

Кабінет №23

10.00 – 11.00

Алімпіядная група па беларускай мове

3

Будрэвіч В.С.

Кабінет №11

15.00 – 17.00

Навагодні бал “Час вясёлы настаў”

5, 6, 7

Эйсмунт Г.В.

Юшко Г.У.

Шчыгло Г.А.

Касперовіч М.І.

Культурна-забаўляльны цэнтр

09.00 – 10.45

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Юны мастак”

2

Ластоўская А.С.

Кабінет №28

9.00-11.00

Заняткі алімпіяднай групы  па англійскай мове

5

Эйсмунт Г.В.

Кабінет №30

10.00 – 11.00

Падрыхтоўка да Навагоднега ранішніка

4

Кахоцкая І.Л.

Кабінет №9

18.00 – 18.45

19.00 – 19.45

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Гуляючы расцём здаровымі”

9, 10, 11

Казлоўская Г.Т.

Спартыўная зала

28 снежня

11.00 – 13.00

Навагодні ранішнік

1 - 4

Эйсмунт Г.В.

Класныя кіраўнікі

Культурна-забаўляльны цэнтр

11.00 -11.45

Заняткі алімпіяднай групы па матэматыцы

9

Бенько Т.Ч.

Кабінет №23

10.00 – 11.00

Творчая майстэрня падарункаў на Новы год

5,6,7

Захарава Р.А.

Кабінет абслугоўваючай працы

10.00 – 11.00

Заняткі алімпіяднай групы па беларускай мове

6, 7

Шчыгло Г.А.

Кабінет №10

10.00-11.00

Алімпіядная група

3

Будрэвіч В.С.

Кабінет № 11

18.00 – 21.00

Навагодняя дыскатэка з гульнёвай праграмай

8-11

Эйсмунт Г.В.

Гень В.В.

Казлоўская Г.Т.

Касперовіч М.І.

Спартыўная зала

29 снежня

9.00-9.45

Заняткі алімпіяднай групы па гісторыі

6,9,8

Юшко Г.У.

Кабінет  № 18

09.00 – 09.45

11.00 – 11.45

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Вясёлка”

7, 8

Касперовіч М.І.

Культурна-забаўл.  цэнтр

9.45-10.35

Заняткі алімпіяднай групы па грамадазнаўству

9,10

Юшко Г.У.

Кабінет  № 18

11.00-12.00

Платныя заняткі па матэматыцы

5

Ненартовіч Н.У.

Кабінет №18

12.00-13.00

Заняткі алімпіяднай групы па матэматыцы

6,7

Ненартовіч Н.У.

Кабінет №10

9.00 – 9.45

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Юны стралок”

6-9

Карповіч М.Ф.

Кабінет тэхнічнай працы

9.00 – 9.45

10.00 – 10.45

Заняткі аб’яднання па інтарэсах

“Ручкі-чараўнічкі”

3

Будрэвіч В.С.

Кабінет №11

10.00 – 10.45

11.00 – 11.45

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Алімпійцы”

5, 6

Івашкевіч А.В.

Спартыўная зала

11.00 – 12.00

Акцыя-віншаванне “Чудеса на Рождество»

10

Казлоўская Г.Т.

В.Пагародна

10.00-10.45

Алімпіядныя заняткі па інфарматыцы

9

Салмановіч Л.Г.

Кабінет №24

09.00 – 09.45

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Юны мастак”

2

Ластоўская А.С.

Кабінет №28

31 снежня

10.00-12.00

Акцыя “Цяпло і радасць у кожны дом”

5-11

Эйсмунт Г.В.

В.Пагародна

10.00 – 10.45

Заняткі па інтарэсах “Польская мова”

4- 8

Кахоцкая І.Л.

Кабінет №9

2 студзеня

9.00-11.00

Заняткі алімпіяднай групы па англійскай мове

5

Эйсмунт Г.В.

Кабінет №30

11.00 – 12.00

Акцыя-віншаванне “Чудеса на Рождество»(наведванне Шадзюля У., дзіцяці-інваліда )

10

Эйсмунт Г.В.

В. Пагародна

09.00 – 09.45

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Юны мастак”

2

Ластоўская А.С.

Кабінет №28

11.00 – 12.00

Платныя заняткі па матэматыцы

5

Ненартовіч І.У.

Кабінет №18

12.00 – 13.00

Алімпіядныя заняткі па матэматыцы

6, 7

Ненартовіч І.У.

Кабінет №10

3 студзеня

10.00-12.00

Платныя заняткі па англійскай мове

5

Эйсмунт Г.В.

Кабінет №30

10.00 – 11.45

Гульня-падарожжа “Па промнях акцябрацкай зорачкі”

1

Дода Т.Ф.

Кабінет №2

09.00 – 09.45

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Юны мастак”

2

Ластоўская А.С.

Кабінет №28

11.00 – 12.00

Платныя заняткі па матэматыцы

6

Ненартовіч І.У.

Кабінет №26

12.00 – 13.00

Платныя заняткі па матэматыцы

7

Ненартовіч І.У.

Кабінет №19

10.00-11.00

Заняткі алімпіяднай групы па беларускай мове

6, 7

Шчыгло Г.А.

Кабінет №10

11.00 – 12.00

Акцыя “Чысты клас”

6

Сокава М.В.

Кабінет №26

12.00 – 13.30

Калядныя пасядзелкі “Казачныя каляды” (сумесна з сельскай бібліятэкай в. Пагародна)

6

Сокава М.В.

Пагародзенская сельская бібліятэка

4 студзеня

10.00-12.00

Платныя заняткі па англійскай мове

6

Эйсмунт Г.В.

Кабінет №26

11.00 – 12.00

Акцыя-віншаванне “Чудеса на Рождество»(наведванне прыёмнай сям’і)

5

Юшко Г.У.

В. Падзітва

10.00 – 10.45

Алімпіядныя заняткі па абслугоўваючай працы

8

Захарава Р.А.

Кабінет абслугоўваючай працы

10.00 – 10.45

Конкурс дзіцячай творчасці “Зімовая казка”

4

Кахоцкая І.Л.

Кабінет №9

18.00 – 18.45

19.00 – 19.45

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Гуляючы расцём здаровымі”

9, 10, 11

Казлоўская Г.Т.

Спартыўная зала

10.00 – 10.45

11.00 – 11.45

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Алімпійцы”

5, 6

Івашкевіч А.В.

Спартыўная зала

10.00 – 11.00

Праца з школьным бізнес-форумам “Выгадная справа”

11

Салмановіч Л.Г.

Кабінет №24

5 студзеня

9.00 – 9.45

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Юны стралок”

6-9

Карповіч М.Ф.

Кабінет тэхнічнай працы

9.00 – 9.45

10.00 – 10.45

Заняткі аб’яднання па інтарэсах

“Ручкі-чараўнічкі”

3

Будрэвіч В.С.

Кабінет №11

09.00 – 09.45

11.00 – 11.45

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Вясёлка”

7, 8

Касперовіч М.І.

Культурна-забаўляльны цэнтр

10.00-11.00

Заняткі алімпіяднай групы па інфарматыцы

9

Салмановіч Л.Г.

Кабінет №24

09.00 – 09.45

Заняткі аб’яднання па інтарэсах “Юны мастак”

2

Ластоўская А.С.

Кабінет №28

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.