Новости проекта
Перенос и удаление уроков
Внесение изменений в личные данные

План работы ДУА “Пагародзенская СШ” на ліпень 2019 года

Дата: 1 июля в 11:05

План работы ДУА “Пагародзенская СШ”

на ліпень 2019 года

Дата

Мерапрыемствы

Час

Месца правядзення

Адказны

Клас

01.07

Акцыя “Памяць”, па добраўпарадкаванню тэрыторыі вакол помніка

8.00 – 9.30

Аг. Пагародна

Ненартовіч С.В.

8

02.07

Удзел у раённай віртуальнай гульне “Багратион”

10.00

Воранаўская СШ

Ненартовіч С.В

6

03.07

Удзел у савяточным канцэрце  “Мы нарадзіліся ў краі васільковым”

11.00

“Пагародзенскі ЦКіНТ”

Салмановіч С.В.

Усе жадаючыя

04.07

Працоўная практыка

8.00 – 9.30

Прышкольны ўчастак

Сакалоўская А.В.

8

05.07

Дабрачынная акцыя “Дом без адзіноты”

10.00 – 11.00

Аг. Пагародна

Ненартовіч С.В

9-11

06.07

Сустрэча “Дзень прыгажосці”

11.00

“Пагародзенскі ЦКіНТ”

Радзевіч І.І.

5-8

06.07

Музычна-забаўляльная праграма “Рэтра-80”

15.00

“Пагародзенскі ЦКіНТ”

Салмановіч С.В.

9-11

08.07

Працоўная практыка

8.00 – 9.30

Прышкольны ўчастак

Сакалоўская А.В.

8

09.07

Спартландыя “Вясёлыя старты”

12.00 – 13.00

Спартыўны стадыён

Ненартовіч С.В

1 – 5

09.07

Працоўная практыка

8.00 – 9.30

Прышкольны ўчастак

Сакалоўская А.В.

8

10.07

Наведванне выставы работ Міхна С.В. “Бабуліны кросны – узор дзівосны”

З 11.00

Пагародзенскі ЦК і НТ

Ладыш А.А.

Усе жадаючыя

10.07

Працоўная практыка

8.00 – 9.30

Прышкольны ўчастак

Сакалоўская А.В.

8

11.07

Працоўная практыка

8.00 – 9.30

Прышкольны ўчастак

Сакалоўская А.В.

8

12.07

Гульнёвая праграма “З днём нараджэння”

12.00

Пагародзенскі ЦК і НТ

Салмановіч Л.Г.

4-8

12.07

Працоўная практыка

8.00 – 9.30

Прышкольны ўчастак

Сакалоўская А.В.

8

13.07

Свята вёскі “Куток што сэрцу мілы”

З 11.00

Пагародзенскі ЦК і НТ

Радзевіч І.І.

1-11

14.07

Дабрачынная акцыя “Дабра не бывае многа”

15.00

“Пагародзенскі ЦкіНТ”

Салмановіч С.В.

4-8

15.07

Працоўная практыка

8.00 – 9.30

Прышкольны ўчастак

Сакалоўская А.В.

8, 6

16.07

Працоўная практыка

8.00 – 9.30

Прышкольны ўчастак

Сакалоўская А.В.

8, 6

17.06

Працоўная практыка

8.00 – 9.30

Прышкольны ўчастак

Сакалоўская А.В.

8, 6

18.06

Працоўная практыка

8.00 – 9.30

Прышкольны ўчастак

Сакалоўская А.В.

8, 6

18.07

Сацыяльны праект “Забота”

16.00 – 17.00

Пагародзенскі ЦкіНТ

Радзевіч І.І.

5-8

19.07

Працоўная практыка

8.00 – 9.30

Прышкольны ўчастак

Сакалоўская А.В.

8, 6

20.07

Гульнёвая праграма “Летняя ночка купальская”

16.00

“Пагародзенскі ЦкіНТ”

Салмановіч С.В.

бацькі

8 - 11

22.07

Працоўная практыка

8.00 – 9.30

Прышкольны ўчастак

Сакалоўская А.В.

8, 6

23.07

Працоўны дэсант па ўборцы тэрыторыі на месце гібелі дзяўчат-сувязістак

9.00 – 11.00

В. Подзі

Ненартовіч С.В.

8

23.07

Працоўная практыка

8.00 – 9.30

Прышкольны ўчастак

Сакалоўская А.В.

8, 6

24.07

Працоўная практыка

8.00 – 9.30

Прышкольны ўчастак

Сакалоўская А.В.

8, 6

25.07

Сустрэча “На хвілінку для адпачынку”

15.00

Пагародзенскі ЦкіНТ

Салмановіч С.В.

4-6

25.07

Працоўная практыка

8.00 – 9.30

Прышкольны ўчастак

Сакалоўская А.В.

8, 6

26.07

Спартландыя “Вышэй, Смялей, хутчэй”

15.00 – 16.00

Спартыўны стадыён

Салмановіч Л.Г.

2-4

26.07

Працоўная практыка

8.00 – 9.30

Прышкольны ўчастак

Сакалоўская А.В.

8, 6

26.07

Сустрэча “На хвілінку для адпачынку”

15.00

Пагародзенскі ЦКіНТ

Салмановіч С.В.

5-8

29.07

Працоўная практыка

8.00 – 9.30

Прышкольны ўчастак

Сакалоўская А.В.

8, 6

29.07

Працоўны дэсант па ўборцы тэрыторыі вакол помніка дзяўчат-сувязістак

11.00

Аг. Пагародна

Салмановіч Л.Г.

9 -10

30.07

Спартыўная гульня “Футбол”

18.00

Школьны стадыён

Салмановіч Л.Г.

6-11

30.07

Працоўная практыка

8.00 – 9.30

Прышкольны ўчастак

Сакалоўская А.В.

8, 6

31.07

Наведванне ветэрана ВАВ Мармыша І.У.

14.00-16.00

Аг. Пагародна

Салмановіч Л.Г.

7, 8

31.07

Працоўная практыка

8.00 – 9.30

Прышкольны ўчастак

Сакалоўская А.В.

8, 6

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.